Italská sbírka českých pohádek na dobrou noc

Vážení počítačoví přísedící, dostává se vám do rukou

Italská sbírka českých pohádek na dobrou noc
z edice Hory plné hororů
.

Jedná se o výběr toho všeho, co dokáže zplodit mozek člověka ve slabéchvilce, kdy by měl správně psát diplomovou práci. Nedivte se, že jsou pohádkyobčas drsné (původně bylo plánováno vydání na šmirglpapíru).

Pro opravdové fajnšmekry v oboru jsou nyní pohádky namluvené. Stačí si upohádky stáhnout audio soubor a nechat oblažit sluch kouzelným hlasem mé kamarádky Haninky, které tímto mnohokrát děkuji za vynaložené úsilí!!!

Přeji hluboký umělecký zážitek.

Pohádky:

Ohlasy čtenářů/posluchačů

Upozornění:

Při psaní a čtení těchto pohádek nebyla zraněna ani týrána žádná zvířátka ani děti.
Abych uvedl vše na pravou míru. Pohádky zde uveřejněné jsem napsal pro svou dívku před naším odloučením. Jela se školou na zájezd do Itálie (proto italská sbírka). Měly to být pohádky na dobrou noc, nicméně postupem času si je přečetl snad každý účastník výpravy — a to hlavně v průběhu dne. Slavily vcelku úspěch, což je také důvod, proč je dávám na Brbla.NET.
Zde chci zdůraznit, že nemám nic proti menšinám ve víře, barvě kůže, sexuální a jiné orientaci, a dokonce ani proti Claudii Schifferové. Neprosazuji kanibalismus!!!
Vše napsané je myšleno s nadsázkou (místy i pro zamyšlení), ale hlavně proto, aby mé dívce na té štrapáci nebylo smutno.

Pro děti: Nezapomeňte, že pohádkové postavičky nejsou skutečné, a proto je nenapodobujte. V případě, že se najde pablb, který bude ochoten dělat to, co napíšu, mám připravenou pohádku o štědrém dítěti, co posílalo peníze na můj účet. Takto postiženému jedinci ji pošlu klidně i s věnováním (a číslem účtu) 87).

Šotkovy zásahy — chyby

Našli jste chybu? Budu vám moc vděčný, pokud mi pošlete upozornění podle syntaxe. Rád bych veškeré nedostatky opravil.

Předem děkuji za případné reakce i upozornění na chyby.
Brbla

Co zde najdete?

Brblův šálek čaje

Archív čaje sypaného i pytlíkového

Šipka

Kontakt

E-mail: brbla@brbla.net

ICQ: 114960371