O Pejzozubce


Chcete si nechat pohádku přečíst? Stáhněte si ji namluvenou (1.5MB, formát ogg). Nejde Vám přehrát? Zkuste Winamp.

Byla jednou jedna dívka, které nikdo neřekl jinak než Pejzozubka, protože mělapejzy až na zuby (a kdo se díval pozorně, zjistil, že je má ještě dál). Tatodívka se snažila pejzů všemožně zbavit, ale nic nepomáhalo, holila se třikrátdenně, používala krémy a různé depilační přístroje, ale pejzy se vždy dopatnácti minut vrátily. Milá Pejzozubka díky tomu neměla žádnou známost, protožeod ní každý do patnácti minut utekl (říkalo se tomu akademická čtvrthodinka,protože za tuto dobu si každý její tvář dostatečně prohlédl). Pejzozubkanevěděla, co má dělat. Šla tedy za jednou čarodějnicí, aby jí poradila, jak napejzy vyzrát.

Zaťukala tak důrazně, že kuří nožce, na které budka stála, vyrazila kuří oka.Ta si Pejzozubku pořádně prohlédla a kuří pusou ji pozvala dál. Uvnitř domkuseděla čarodějnice-ježibaba. Jak již známo, měla dům na kuří nožce a byla továšnivá kuřačka. Pejzozubka to věděla a přinesla jí trochu domácí travky. Babakvapně ubalila jointa, potáhla a upadla do slastného rauše. Hulila v kuse asitýden, a když přišla konečně k sobě, všimla si řádně vyuzené Pejzozubky,které z toho kouře slezly všechny vlasy. Baba se jí začala strašně tlemit.Pejzozubka si své hlavy všimla v zašlém zrcadle a propadla v beznadějný pláč.Vlasy byly sice pryč, ale pejzy nezmizely. Baba se přestala chechtat. Zželelose jí dívky, a tak ji vzala palicí po hlavě. Pejzozubka uviděla zajímavé červenékruhy před očima a všude zazářily hvězdičky. Pak omdlela. Baba odložila dřevěnounarkózu a chopila se chirurgických nástrojů. Alkoholem vydezinfikovala jakPejzozubčinu hlavu, tak své hrdlo, a začala operovat se skalpelem. Pejzozubčinahlava se změnila k nepoznání. Krásná hladká pokožka, která byla na její hlavě, sepřesunula na tvář a pejzy baba transplantovala na odvlasenou oblast hlavy. Zapatnáct minut měla Pejzozubka háro, že jí ho mohla závidět každá modelka vširokém dalekém okolí. Pejzozubka se začínala pomalu probírat z babiny dřevěnénarkózy. Baba jí zatlačovala bouli na čele lžící. Pejzozubka jen vstala aodpotácela se ven. Pomalu se vydala domů. Nevšimla si svých nádhernýchblonďatých vlasů. Jen smutná přišla do vesnice. Tam ji začali obletovat všichnimládenci, kteří ji nemohli poznat. Pejzozubka se konečně dostala k zrcadlu ajejí dušičku zachvátil oheň radosti. Byla z ní krásná mladá dívka.

I rozběhla se zpět k babě, aby jí poděkovala. Ta už ale byla pro změnu zhulenáhašišem. Pejzozubka jí alespoň vyvařila všechny injekční jehly, aby baba, až sizas jednou šlehne, nedostala infekci. A pak Pejzozubka pod jménem ClaudiaSchifferová udělala díru do světa…

Zpět na Brbla.NET

Pohádky:

Nalezli jste chybu?, Pošlete mi prosím popis výskytu dle syntaxe v sekci odchytávání Šotků.
Děkuji !!!