O Pejzozubce


Chcete si nechat pohádku přečíst? Stáhněte si ji namluvenou (1.5MB, formát ogg). Nejde Vám přehrát? Zkuste Winamp.

Byla jednou jedna dívka, které nikdo neřekl jinak než Pejzozubka, protože měla pejzy až na zuby (a kdo se díval pozorně, zjistil, že je má ještě dál). Tato dívka se snažila pejzů všemožně zbavit, ale nic nepomáhalo, holila se třikrát denně, používala krémy a různé depilační přístroje, ale pejzy se vždy do patnácti minut vrátily. Milá Pejzozubka díky tomu neměla žádnou známost, protože od ní každý do patnácti minut utekl (říkalo se tomu akademická čtvrthodinka, protože za tuto dobu si každý její tvář dostatečně prohlédl). Pejzozubka nevěděla, co má dělat. Šla tedy za jednou čarodějnicí, aby jí poradila, jak na pejzy vyzrát.

Zaťukala tak důrazně, že kuří nožce, na které budka stála, vyrazila kuří oka. Ta si Pejzozubku pořádně prohlédla a kuří pusou ji pozvala dál. Uvnitř domku seděla čarodějnice-ježibaba. Jak již známo, měla dům na kuří nožce a byla to vášnivá kuřačka. Pejzozubka to věděla a přinesla jí trochu domácí travky. Baba kvapně ubalila jointa, potáhla a upadla do slastného rauše. Hulila v kuse asi týden, a když přišla konečně k sobě, všimla si řádně vyuzené Pejzozubky, které z toho kouře slezly všechny vlasy. Baba se jí začala strašně tlemit. Pejzozubka si své hlavy všimla v zašlém zrcadle a propadla v beznadějný pláč. Vlasy byly sice pryč, ale pejzy nezmizely. Baba se přestala chechtat. Zželelo se jí dívky, a tak ji vzala palicí po hlavě. Pejzozubka uviděla zajímavé červené kruhy před očima a všude zazářily hvězdičky. Pak omdlela. Baba odložila dřevěnou narkózu a chopila se chirurgických nástrojů. Alkoholem vydezinfikovala jak Pejzozubčinu hlavu, tak své hrdlo, a začala operovat se skalpelem. Pejzozubčina hlava se změnila k nepoznání. Krásná hladká pokožka, která byla na její hlavě, se přesunula na tvář a pejzy baba transplantovala na odvlasenou oblast hlavy. Za patnáct minut měla Pejzozubka háro, že jí ho mohla závidět každá modelka v širokém dalekém okolí. Pejzozubka se začínala pomalu probírat z babiny dřevěné narkózy. Baba jí zatlačovala bouli na čele lžící. Pejzozubka jen vstala a odpotácela se ven. Pomalu se vydala domů. Nevšimla si svých nádherných blonďatých vlasů. Jen smutná přišla do vesnice. Tam ji začali obletovat všichni mládenci, kteří ji nemohli poznat. Pejzozubka se konečně dostala k zrcadlu a její dušičku zachvátil oheň radosti. Byla z ní krásná mladá dívka.

I rozběhla se zpět k babě, aby jí poděkovala. Ta už ale byla pro změnu zhulená hašišem. Pejzozubka jí alespoň vyvařila všechny injekční jehly, aby baba, až si zas jednou šlehne, nedostala infekci. A pak Pejzozubka pod jménem Claudia Schifferová udělala díru do světa…

Zpět na Brbla.NET

Pohádky:

Nalezli jste chybu?, Pošlete mi prosím popis výskytu dle syntaxe v sekci odchytávání Šotků.
Děkuji !!!